باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مایع ارگانیک / کارخانه تولید کودهای مایع ارگانیک با قیمت ارزان

کارخانه تولید کودهای مایع ارگانیک با قیمت ارزان

تولید کود مایع ارگانیک به صورت انوه در ایران. کودهای مایع ارگانیک به دلیل داشتن مواد مغذی در ترکیبات خود مورد استقبال بسیاری از کشاورزان قرار گرفته است. به همین علت است که کشاورزان به دنبال خرید کود مایع از کارخانه تولید کودهای مایع ارگانیک با قیمت ارزان هستند تا بتوانند زمین‌های خود را تقویت نمایند.

تولید کود مایع ارگانیک

کود مایع ارگانیک چیست و تاثیر آن به چه شکلی می باشد

کود مایع ارگانیک شامل ماده طبیعی است که عناصر غذایی مورد نیاز حاصل خیزی خاک را دارد و کاملا به روش طبیعی تولید شده باشد. در یک تعریف کلی می توان گفت کود ارگانیک از مواد آلی از جمله کربن تشکیل شده است که از مواد زنده ایجاد شده باشد.

مواد تشکیل دهنده کود ارگانیک شامل: پسماندهای حیوانی و گیاهی و دیگر فرآورده های ارگانیسم های زنده موجود در طبیعت می شود. مصرف کودهای ارگانیک برای گیاه موجب می شود که به راحتی میکروب ها را از بین ببرند.

البته اکثر کشاورزان از کود های شیمیایی استفاده می کنند، به علت اینکه راحت تر در آب حل می شوند و ساختارشان به گونه ای است که گیاه راحت تر می تواند از آن ها استفاده کنند. ولی یک نکته منفی دارند که موجب می شود که کودهای مایع ارگانیک بر کودهای شیمیایی ترجیح داده شوند. کودهای شیمیایی راحت تر بیش از مقدار مورد نیاز مصرف می شوند و ممکن است گیاه را بسوزاند.

تولید کود مایع ارگانیک

قیمت به روز کودهای ارگانیک را چگونه در اختیار داشته باشیم

کودهای ارگانیک مایع به علت داشتن مواد مغذی موجب احیای خاک و کنترل نمودن شرایط  شوری و اسیدیته خاک می شود. به همین دلیل کارخانه های بسیاری در کشور مشغول به تولید کود مایع ارگانیک هستند. کشاورزان می‌توانند برای اطلاع یافتن از قیمت به روز کودهای ارگانیک به وبسایت فروش این کارخانه ها مراجعه نمایند.

راه دیگری که مشتریان می‌توانند به راحتی از قیمت به روز کودها اطلاع یابند، این است که به صورت حضوری به بازار  فروش انواع کودها مراجعه نمایند. از آن جایی که شرکت‌های تولید کود مایع ار گانیک در کشور بسیار زیاد است و هر یک با کیفیت‌های مختلفی، کود را تولید می کنند. پس ممکن است تا حدودی در قیمت فروش با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

تولید کود مایع ارگانیک

تاثیر انواع کود مایع کامل برای کشاورزی

یکی دیگر از محصولاتی که شرکت‌های تولید کود ارگانیک، عرضه می کنند کود مایع کامل است. این کود دارای  این ترکیبات است:

  • منیزیم
  • مس
  • روی و منگنز
  • جلبک دریایی
  • در حدود ۱۰ درصد اسید آمینه

کودهای مایع کامل را در اصطلاح کودهای متعادل نیز می نامند که دارای مقادیر به نسبت یکسان فسفر و پتاسیم است که برای حاصل خیزی خاک بسیار موثر است. کشاورزان برای حاصل خیزی زمین‌های کشاورزی خود از کود های مایع کامل استفاده می کنند که شامل مواد مغذی مورد نیاز گیاهان هستند.

کود مایع کامل دارای مواد معذی برای رشد زودرس گیاهان را فراهم می کند و باعث انتشار کندتر مواد مغذی در خاک می شود تا رشد گیاهان را در طول فصل حفظ نماید. در عین حال این کود های مایع باکتری های لازم برای رشد گیاهان را نیز فراهم می‌نماید.

از دیگر مواد مغذی که در کود مایع کامل وجود دارد، یونجه است که منجر به آزاد سازی نیتروژن، فسفر و پتاسیم و گوگرد در زمان رشد گیاه می شود. این ماده مغذی منجر می‌گردد که در زمان رشد گیاه، تمام مواد مغذی مورد نیاز گیاه را تامین نماید.

تولید کود مایع ارگانیک

کودهای ارگانیک مایع را از کجا خریداری کنیم

در کشور کارخانه های تولید کود مایع ارگانیک بسیاری در حال فعالیت هستند که مشغول به تولید انواع کود های مایع کامل هستند. از آنجایی که هر محصول کشاورزی سالم، بدون هیچ گونه استفاده از سموم و کودهای ارگانیک میسر نیست. پس کشاورزان برای تولید محصول با کیفیت نیاز به تهیه کود ارگانیک دارند.

شرکت‌های بسیاری در سرتاسر کشور وجود دارند که کودهای ارگانیک برای کشاورزان تولید می کنند. کشاورزان برای خرید کود های ارگانیک مایع می‌توانند با سرچ نمودن این شرکت‌ها در اینترنت کود مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

تولید کود مایع ارگانیک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com