باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مرغی مایع / مناسب ترین قیمت کود مرغی مایع در ایران

مناسب ترین قیمت کود مرغی مایع در ایران

با تحقیقات کافی پزشکان به این نتیجه رسیده اند که کود مرغی امروزه در دنیا در تغذیه دام و ماهی ها بسیار کاربرد دارد و قیمت کود مرغی مایع ایران بسیار مناسب بوده است و به طور کلی از کود مرغی ایرانی برای مصارف کشاورزی بسیار استفاده می شود. و ترکیبات کود مرغی مایع با کود آهن بسیار موثر در رشد گیاهان و درختان بوده است. 

مناسب ترین قیمت کود مرغی مایع در ایران

روش ساخت کود مرغی

روش ساخت کود مرغیتولید کود مرغی بر اساس آمار منتشر شده از کشور ایران از هر ۱۰۰۰ جوجه  مقدار ۴ تن کود مرغی تولید می شود. کود مرغی انواع مختلفی دارد از جمله: کود بستر جوجه های گوشتی، کود نیمچه های تخمک گذار یا مادر، فضولات یا کود سیستم قفس است. 

خرید کود مرغی به صورت عمده از کارخانجات

خرید کود مرغی به صورت عمده از کارخانجاتزمانی که می خواهیم از کود حیوانی استفاده کنیم هیچ گزینه ای برای انتخاب کردن بهتر از کود مرغ نیست. کود مرغی یکی از بهترین مواد مغذی برای سبزیجات به حساب می آید به دلیل ارگانیک بودن و نداشتن مواد شیمیایی برای سبزیجات استفاده از کود مرغ توصیه می شود. کود مرغی دارای نیتروژن بسیار بالایی است. هم چنین حاوی مقادیری پتاسیم است به همین دلایل کود مرغی از اهمیت بسیار بالایی برای استفاده کردن برخوردار است نکته مهم خطر این کود برای گیاهان است همان طور که گفته شد کود مرغی دارای نیتروژن بسیار بالایی ایت و اگر به صورت خام برای گیاهان استفاده شود باعث سوختگی و از بین رفتن گیاه می شود. 

 کمپوست کردن کود مرغی بسیار ساده است. در صورتی که صاحب مرغ هستید می توانید از بستر آن ها برای این منظور استفاده بکنید گام دوم آن است که بستر استفاده شده توسط مرغ ها را برداشته و داخل مخزن کمپوست قرار بدید. مرتب و کامل آن را خیس کنید و هر چند هفته آن را به هم بزنید. تا به آن هوا رسانی کنید. 

قیمت مناسب کود مرغی نسبت به دیگر کود ها

قیمت مناسب کود مرغی نسبت به دیگر کود هاقیمت مناسب کود مرغی نسبت به دیگر کود ها بسیار دیده می شود و از کود مرغی برای کاشت گوجه و گل و گیاه بسیار استفاده می شود. کود مرغی در ایران بسیار است و آن را به دیگر کشور ها هم صادر می کنند سود فروش آن دو چندان است و برای کشور خیلی عالی است. 

بزرگترین تولید کننده کود مرغی در ایران

بزرگترین تولید کننده کود مرغی در ایرانمیزان مصرف کود پلیت مرغی بسیار زیاد بوده در ایران و تولیدات آن انبوه بوده است به دلیل ارگانیک بودن آن است پلیت مرغی در دو کیفیت تولید می شود که درجه یک آن با کیفیت بسیار بالا شامل: مخلوط سه درصد گوگرد است، ده درصد هیومیک، ده درصد اسید آمینه. در شرکت بیش ترین کود مرغی تولید می شود و به کشور هایی از جمله: اروپا، عراق، هند، ارمنستان، گرجستان صادر می شود که قیمت های آن بسیار مناسب بوده و کود مرغ بسیار پر فروش بوده. عرضه کود مرغی مایع ترکیه ای در اوایل کشف این کود به کشور ایران وارد می شود. ولی امروزه ایران در شرکت کود مرغ مایع را تولید می کنند و به دیگر کشور ها صادر می کند. 

فروش اینترنتی کود مرغی فراوری شده

فروش اینترنتی کود مرغی فراوری شدهشرکت انواع کود های مرغی را با قیمت های مناسب در سایت که طراحی شده است گذاشته است باغ دارها می توانند به راحتی از طریق این سایت معتبر خریداری کنند و این موضوع کار را برای آن ها بسیار آسان کرده است و از کود مرغی مایع برای گوجه بیش تر استفاده می کنند محققان گقته اند که موادمغذی موجود در کود مرغ مایع بسیار است. 

صادرات کود حیوانی به اسپانیا

صادرات کود حیوانی به اسپانیامنظور از کود حیوانی مجموعه ای از ادرار و مدفوع گاو و گوسفند است که از محل نگه داری آن ها به دست می آید درصد مواد غذایی کود ها به تغذیه دام بستگی دارد. 

فضولات حیوانات روی زمین ریخته شد. گیاهان در آن محل رشد سریع تری داشته اند. کود حیوانی بر خلاف کود های شیمیایی اثرات یک جانبه نبوده بلکه از یک طرف کمک بر تامین مواد غذایی کرده و از طرف دیگر خصوصیات فیزیکی خاک را نیز اصلاح می کند. 

پوسیدگی کود سبب می شود که از میزان بذر علف های هرز و آلودگی به مریضی ها و حشرات نیز کاسته می شود. کود حیوانی را در زراعت گیاهان ارزش مندی مانند سبزی جات سیب زمینی پنبه و چغندر قند به مقدار تقریبی سی تن در هکتار را خاک می دهند. اما کود مرغی خارجی در کشور ما به دلیل آهک بسیار آن سازگار نمی باشد و باعث خشک شدن گل و گیاه و محصولات می شود بهتر است از کود مرغی تولید شده در کشور خودمان استفاده کنیم. 

کود حیوانی اهمیت زیادی در زراعت دارد. مثلا در بافت خاک موثر است. و یا منبع تامین مواد غذایی برای گیاه است و حتی در افزایش تولید محصول موثر هستند کود حیوانی تاثیر زیادی در خاک دارد و کود حیوانی به کشور های اسپانیا، عراق، هند، مالزی و اروپا صادر می گردد. 

مثلا ظرفیت نگه داری آب در خاک را افزایش می دهد. که این امر در مواقع کم آبی بسیار کمک می کند. نفوذپذیری آب در خاک را نیز بهبود می بخشد. کود حیوانی را معمولا در زمان شروع عملیات تهیه بستر تا حداقل یک ماه قبل از کاشت بر سطح خاک می پاشند. این کود ترکیب کاملی از عنصر های ماکرو ریز مغذی ها و انواع اسید آمینه است. 

کود حیوانی آب درون خاک را به نحوی با ذرات خاک متصل می کند و از تبخیر و نفوذ آن جلو گیری کرده و آماده برای جذب گیاه می کند و همین امر باعث جلو گیری از فرسایش نیز می شود کود حیوانی در خاک های شنی باعث اتصال بهتر ذرات در خاک می شود. 

شرکت های پخش انواع کود مرغی مایع

شرکت های پخش انواع کود مرغی مایعشرکت در پرورش کود مرغی قفسی بسیار پیشرفت کرده و توانسته به فروش برساند و امروزه از پر فروش ترین کود مرغی بوده است. ارائه کود مرغی مایع بیومیکس در تمام نقاط ایران برای باغ دار ها و کسانی که پروش گیاه دارند بسیار مناسب بوده زیرا قیمت آن ها بسیار کم بوده و افراد به راحتی می توانند تهیه کنند و از آن برای محصولات خود استفاده کنند. 

و از مزایا استفاده صحیح در کود مرغی: استفاده بهینه از کود مرغ به عنوان یک ماده با ارزش جهت استفاده در کشاورزی. مقدار مصرف و هدر رفت بسیار کم تر در مقایسه با کود مرغی فراورده نشده، جلوگیر از آلودگی محیط زیست بوده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید کود مرغی مایع در سال ۹۸

قیمت کود مرغی مایع 98 را می توانید از طریق تولید کنندگان عمده به دست آورید. برای خرید کود مرغی مایع می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین عرضه کننده این محصولات

پاسخی بگذارید