باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود کامل npk / لیست قیمت کود کامل پودری N.P.K 12-12-36 +TE

لیست قیمت کود کامل پودری N.P.K 12-12-36 +TE

کود کامل ۱۲-۱۲-۳۶ یکی از انواع کود های با کیفیت موجود در بازار می باشد. که به عنوان کود های پتاس بالا نیز شناخته شده و سبب افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی می شود. و با عنوان کود های NPK+TE و در لیست قیمت های مناسب به فروش می رسد.
کود های کامل پودری یکی از انواع کود های موجود می باشند که خود نیز دارای گونه های مختلفی است از این رو می خواهیم در رابطه با یکی از بهترین و با کیفیت ترین گونه های آن به نام کود کامل ۱۲-۱۲-۳۶ که تحت عنوان کود های کامل پودری N.P.K 12-12-36 +TE شناخته می شود و هم چنین قیمت آن سخن بگوییم.

کود کامل 12-12-36

بهترین زمان استفاده از کود کامل

گیاهان در مراحل اولیه رشد و سرزندگی علاوه برآب و خاک مناسب و غنی نیازمند کود مناسب و با کیفیت نیز می باشند. اما بهترین زمان کود دهی چه زمانی است؟ به نظر متخصصان بهترین زمان برای کوددهی فصل زمستان و بهار می باشد. برای کوددهی معمولا سن و نوع گیاهان نیز با اهمیت است، چرا که برای گیاهان جوانتر کودهی در زمانهای نزدیکتری انجام می شود.

کود کامل 12-12-36

انواع کود

• کود های شیمیایی یا معدنی
• کود های آلی یا ارگانیک

کود ها همگی در این دو دسته قرار می گیرند. اما ما می خواهیم راجب گونه ای از کود ها سخن بگوییم که پتاس بالایی داشته از این رو سبب تسریع در رشد سلولهای مفید خاکی می شود و همچنین در فعال سازی بسیاری از آنزیم ها نقش بسزایی دارد. کود کامل ۱۲-۱۲-۳۶ یکی از بهترین نمونه های همین کود های پتاس بالای موجود در بازار می باشد.

کود کامل 12-12-36

کود کامل ۱۲-۱۲-۳۶

امروزه تنوع و برند های مختلف کود با لیست قیمت های متفاوتی در بازار مشاهده می شود. اما ما می خواهیم راجب کود کامل ۱۲-۱۲-۳۶ صحبت کنیم کود هایی که با درصد استاندارد و آنالیز شده ای از ازت، فسفات، پتاس، منیزم و نیز مواد مغذی میکرو را در خود دارد که عمدتا در مرحله تبدیل گل به میوه قابل استفاده می باشد. این کود به دلیل دارا بودن تمامی عناصر زیر مغذی کیفیت، رنگ و مزه محصول را به شدت بهبود می بخشد. اما از مهترین مزایای استفاده از کود ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱) اندازه و وزن و میوه را افزایش می دهد.
۲) نکته بسیار مهم اینکه فاقد کلر، سدیم و فلزات سنگین می باشد.
۳) رنگ و کیفیت محصول را به شدت افزایش می دهد.
۴) افزایش مقاومت و ایستادگی گیاه در برابر بیماری ها و عوامل محیطی

 

کود کامل 12-12-36

این کود ها امروزه با توجه به خواص و ویژگی هایی که ذکر کردیم خواهان بسیاری یافته است چرا که علارغم کیفیت بالا و تاثیر به سزایی که بر محصول می گذارد رنج قیمت مناسب تری نیز در مقایسه با دیگر انواع کود های هم رده خود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه کود کامل

فروشگاه کود کامل npk پتاس بالا

فروشگاه کود کامل npk پتاس بالا سعی دارد که این مدل از محصولات کودی، مخصوص …