باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مایع مرغی / قیمت روز کود مرغی مایع ارگانیک در ایران

قیمت روز کود مرغی مایع ارگانیک در ایران

قیمت روز کود مرغی مایع در ایران، داخل سایت ها و فروشگاه ها مشخص شده است. کود مرغی فواید بی شماری برای خاک کشاورزی داشته و باعث غنی شدن خاک از انواع مواد معدنی خواهد شد.

قیمت روز کود مرغی مایع ارگانیک در ایران

خرید کود مرغی مخصوص زعفران

خرید کود مرغی مخصوص زعفرانکود مرغی مایع برای برنج، سبب بهتر شدن رشد برنج شالیزار ها خواهد شد. برای خرید کود مرغی مخصوص زعفران به نمایندگی های معتبر مراجعه کنید.

کود مرغی را می توان در کیسه های ظرفیت ۵-۲۵ کیلوگرم مانند سایر کشور های توسعه یافته برای استفاده در باغ های خانگی و مهد های کودک گلوله و بسته بندی کرد.

 کشاورزانی که مزارع نزدیک به مزارع مرغداری دارند ، بازده خوبی دارند و از کود مرغی به طور مرتب برای محصولات خود استفاده می کنند.

 کود مرغی منبع غلیظ تری از مواد مغذی گیاه بخصوص NPK و کلسیم است.  به طور طبیعی ارگانیک است ، نیازی به کمپوست ندارد و می توان مستقیم از مزارع مزرعه استفاده کرد.

 “مقدار کود یک تن کود مرغی در قفس مرغی معادل ۱۰۰ کیلوگرم اوره ، ۱۵۰ کیلوگرم سوپر فسفات ، ۵۰ کیلوگرم پتاس ، ۱۲۵ کیلوگرم کربنات کلسیم ، ۳۰ کیلوگرم گوگرد ، ۱۲ کیلو کلرید سدیم ، ۱۰ کیلو سولفات منیزیم ، ۵ کیلو سولفات آهن ، ۱ کیلو سولفات منگنز است.  سولفات روی و سایر مواد معدنی ردیابی هرکدام و با قیمتی ارزانتر از سایر ورودی های موجود در بازار در دسترس هستند. ”

 در حال حاضر هند حدود ۶٫۲۵ و ۸٫۰ میلیون تن کود مرغ تولید می کند ، که برای بارور کردن حدود ۳٫۵۶ میلیون هکتار از اراضی سالانه کافی است ، در صورت استفاده صحیح از این طریق می تواند با جایگزین کردن واردات عظیم کودهای شیمیایی موجب صرفه جویی در میلیارد ها ارز خارجی شود.

کاهش هزینه های کشاورزی با استفاده از کود مرغی

کاهش هزینه های کشاورزی با استفاده از کود مرغیاستفاده از ترکیبات کود مرغی مایع باعث کم شدن هزینه های کشاورزی خواهد شد. خریداران کود مرغی مایع می توانند به کارخانه های تولید کننده مراجعه کرده و انواع کود ها را با قیمتی مناسب خریداری نمایند.

 مزایای کود مرغ برای خاک های کشاورزی بسیار می باشد.

 کود مرغ از مواد مغذی غلیظ تشکیل شده است.  این بدان معنی است که بسیار قوی (یا “گرم” است) و نباید از آن به صورت خام روی سبزیجات یا گلها استفاده شود ، زیرا قدرت مواد مغذی ، به ویژه ازت ، می تواند ریشه گیاهان را سوزاند.  با این وجود ، هنگامی که به طور صحیح کمپوست شود ، به یک کود عالی یا اصلاحی برای خاک تبدیل می شود و لقب “طلای سیاه” را به دست می آورد.  در حالی که برای کمپوست کردن کود مرغ بیش از نیم سال زمان لازم است ، اما فواید آن به صرف وقت و تلاش است.

کودهای تولید شده مرغی دارای  مواد مغذی و باکتریهای مفید فراوان برای خاک می باشند.

 کود مرغ به طور طبیعی سرشار از مواد مغذی مورد نیاز گیاهان است تا بتواند سیستم ریشه ای قوی ایجاد کند و شاخ و برگ و میوه تولید کند.  علاوه بر این ، کود مرغ حاوی باکتری های مورد استفاده در فرآیند هضم طیور است که برای تجزیه مواد آلی کار می کند.  فرآیند کمپوست و باکتریها محلول در مواد مغذی هستند ، به این معنی که گیاهان می توانند با سرعت بیشتری آنها را از خاک جذب کنند.

 

 

ارائه کود مرغی در مرغداری ها

ارائه کود مرغی در مرغداری هابهترین کود مرغی مایع، در فروشگاه های معتبر به مشتریان ارائه می شود. 

 مزایای کود مرغ

اگر مرغ پرورش می دهید کود مرغ دارید.  و این کود فقط می تواند یک افزودنی مناسب برای باغ شما باشد.  به خصوص اگر به شما کمک کند از چیزی که مرغهای خود در حال حاضر تولید می کنند استفاده کنید.

 بیشتر ما خاک سطحی زیادی نداریم و کود مرغ ممکن است فقط مسئله اصلاح آن باشد.

 

فروش کود مرغی پاکتی برای گندم

فروش کود مرغی پاکتی برای گندمفروش کود مرغی مایع بیومیکس در بازارهای داخلی و خارجی افزایش یافته و‌سود خوبی برای شرکت های بازرگانی و کارخانه های تولید کننده دارد.کود مرغ درصد بالایی از نیتروژن و فسفات را ارائه می دهد و استفاده از چهل و پنج پوند کود کمپوست در هر صد فوت مربع از باغ شما نتیجه خواهد گرفت.

 فقط تازه آن را پخش نکنید.  شما باید کود مرغ خود را قبل از اینکه برای شما مفید باشد پردازش کنید.

 کود تازه از نظر نیتروژن بسیار زیاد است و باعث می شود گیاهان شما “سوزان” شوند.  خبر خوب این است که کود مرغی کمپوست آسان است.

 در واقع می توانید با هر چیز دیگری آن را درون شمع کمپوست خود بچسبانید.  از آنجایی که مرغ متوسط ​​شما طی شش ماه حدود یک فوت مکعب کود تولید می کند ، این خبر خوب است!  پس از کمپوست ، کود کود مواد آلی را اضافه می کند و باعث می شود خاک در نگهداری آب بهتر شود.  همچنین به رشد گیاهان کمک می کند.

 کود کمپوست درست با ملافه.  این ترکیب خوبی از “سبزیجات” (کود) و “قهوه ای” (ملافه) را به شما می دهد.  از تختخواب سلولزی مانند نی ، برگ های خشک شده ، خاک اره یا تراش چوب استفاده کنید تا این تعادل را ایجاد کنید.

صادرات کود مرغی ارگانیک به خارج از ایران

صادرات کود مرغی ارگانیک به خارج از ایرانقیمت کود مرغی در کشورمان ثابت نیست و دچار تغییراتی خواهد شد، امروزه انواع کودهای مرغی تولید شده در کشورمان به کشورهای اروپایی و کشورهای عربی صادر می شوند.

عرضه

 کود مرغ فراوان است.  کمبود مرغ وجود ندارد ، و آنها کود کود را به طور شگفت آور مکرر تولید می کنند.  بسیاری از خانه های طیور بیش از کود کافی برای دور زدن دارند ، حتی اگر عادت به اهدای یا فروش آن کنند.  به همین دلیل نیز ارزان است.

 دوام

 کود مرغ را می توان برای مدت طولانی قبل از شروع از بین رفتن مواد مغذی خود ذخیره کرد.  پس از طی مراحل چند ماهه کمپوست سازی ، ماهها (شش تا نه ماه) ، کود باید حداقل در مدت دو ماه در یک محل خشک و خنک استراحت کند.  پس از آن می تواند قبل از استفاده نامحدود بنشیند.  به عنوان یک جایزه اضافه شده ، فرآیند کمپوست ، بوی نامطبوع را از کود دفع می کند.

روش تولید کود مرغی ارگانیک

روش تولید کود مرغی ارگانیکتوزیع کود در ایران سبب حاصل خیزی خاک مزارع خواهد شد. روش تولید کود مرغی ارگانیک در کارخانه ها براساس استاندارد ها صورت می گیرد.

عرضه کود مرغی مایع در استان مازندران

عرضه کود مرغی مایع در استان مازندرانخرید کود مرغ از تمامی نمایندگی های فروش کود امکان پذیر می باشد. 

خلوص کود های مرغی

 مرغها گیاهخوار می شوند ، کود خالص تولید می کنند که عاری از بیماری ها و انگل های موجود در کود برخی از حیوانات گوشتخوار است.  کود مرغ نیز حاوی نمک کمتری است و عاری از دانه های علفهای هرز است که می تواند در پسماند حیوانات دیگر ظاهر شود.  سرانجام ، زیرا این گیاه ارگانیک است ، اگر یک باغبان ارگانیک باشید ، لازم نیست که در مورد مواد شیمیایی خشن که در نزدیکی گیاهان خود وارد زمین می شوند نگران باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت برای خرید کود مرغی مایع

قیمت خرید کود مرغی مایع به نحوه خرید ما بستگی دارد، که این محصول را به صورت عمده خریداری کنیم یا به صورت جزئی، بهترین روش خرید به صورت عمده می باشد. قیمت کود مر

پاسخی بگذارید