باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مایع مرغی / قیمت خرید بهترین کود مرغی مایع

قیمت خرید بهترین کود مرغی مایع

دادن کود، برای بقا و افزایش طول عمر خاک و همچنین برداشت محصول و میوه مرغوب تر، ضروری است. یکی از کودهایی که سرشار از مواد و عناصر طبیعی و معدنی ضروری خاک و محصول می باشد، کود مرغی مایع می باشد. بهترین کود مرغی مایع، نوع ارگانکیک آن می باشد که فاقد هرگونه مواد شیمیایی است.

 قیمت خرید بهترین کود مرغی مایع

ارسال کود مایع مرغی به سراسر کشور

ارسال کود مایع مرغی به سراسر کشورخریداران کود حیوانی، به دلیل  فواید زیادی که در کود مایع مرغی ارگانیک وجود دارد، ممکن است تمایل زیادی به خرید آن داشته باشند. نحوه تولید کود مایع مرغی به نحوی است که در ترکیبات آن از هیچ گونه ترکیبات شیمیائی استفاده نشده است، به عبارت ساده تر، ترکیبات کود مرغی مایع، سرشار از عناصر و مواد آلی طبیعی مورد نیاز خاک، بذر و محصول بوده و در فرایند تهیه آن، از هیچگونه افزودنی غیر طبیعی و مصنوعی استفاده نشده است.

به دلیل داشتن منیزیم، فسفر، ازت و پتاسیم، کود مرغی مایع برای گوجه و سایر صیفی جات مناسب به نظر می رسد؛ از این رو، استفاده  از کود مرغی مایع به ویژه برای گوجه کاران و صیفی کاران که نیازمند کودی قوی و با اثر دهی سریع، برای برداشت های فصلی خود هستند، می تواند جایگزین مناسبی برای کود های شیمیائی باشد.

از این کود در دو بازه زمانی می توان استفاده کرد، یکی در مرحله پیش از کاشت می باشد؛ در این مرحله، همراه با دویست لیتر آب، پنجاه لیتر کود را بر روی زمین شخم زده می ریزند و با استفاده از دیسک آن را با خاک ترکیب می نمایند.

در مرحله پس از کاشت نیز می توان از کود مایع مرغی استفاده نمود، به این صورت که به وسیله آب اب آبیاری، بیست تا چهل لیتر کود در هر هکتار، با خاک مخلوط می شود.

کارخانه های تولیدکننده کود مرغی مایع، این نوع کود را به فروشگاه های عمده انواع کود در سراسر کشور ارسال می کنند. با مراجعه به آن های میتوانید کود مایع مرغی مورد نیاز خود را تامین نمائید. همچنین می توانید با مراجعه به سایت های فروش اینترنتی، انواع کود مرغی وغیر آن، کود مورد نیاز را  به صورت آنلاین خریداری کرده  و درب منزل خود آن را تحویل بگیرید.

قیمت روز کود مرغی اسپانیایی

قیمت روز کود مرغی اسپانیاییکود مرغی اسپانیائی، که به آن کود هیومیک اسید اسپانیایی نیز گفته می شود و  با حروف اختصاریNPK نیز معرفی می شود، به عنوان کودی مرغوب شناخته می شود. این کود محرکی پر انرژی می باشد که باعث تسریع در انتقال نیروی خاک به گیاه می گردد. این نوه کود می تواند به گونه ای ساختار خاک را عوض کند که خاک امکان پرورش هرنوع گیاه را پیدا کند. استفاده از این کود می تواند باعث کاهش هزینه تقویت خاک و ارتقای کیفیّت آن شود.

کمبود پتاسیم، فسفر و ازت می تواند باعث زرد شدن و کوچک ماندن برگ های گیاه و رشد نکردن آن ها شود. با مصرف کود مرغی اسپانیایی، می توانید این کمبود را جبران کنید و  اگر قبل از کاشت از آن استفاده کنید، مانع  کمبود این مواد آلی درخاک شوید.

این کود را برای محصولات باغی به میزان ۵ تا ۱۵ کیلوگرم آبیاری در هر هکتار و سه تا پنج کیلو گرم در هزار لیتر آب، به صورت محلول پاشی، استفاده می کنند. این میزان در محصولات زراعی دو تا پنج کیلو در هزار لیتر آب و پنج تا ده کیلو آبیاری در هکتار می باشد.

برای اطلاع از قیمت کود با کیفیت مرغی اسپانیایی، می توانید به نماینده گی های مجاز کود های وارداتی مراجعه کنید و یا با رجوع به نشان اینترنتی آن ها، از قیمت این کالا، اطّلاع حاصل نمائید.

تفاوت انواع کود مرغی ایرانی و خارجی

تفاوت انواع کود مرغی ایرانی و خارجیمشاهده کود مرغی و سایر کودها در سبد محصولات صادراتی ایران را به نوعی می توان بیانگر کیفیت خوب آن ها دانست. امّا با این وجود برخی از کشاورزان ممکن است کود خارجی، نظیر کود مرغی مایع ترکیه ای را به تولید داخلی ترجیح دهند.

کود های مرغی با کیفیّت داخلی و خارجی، تفاوت چندانی با هم ندارند. یک کود مرغی مرغوب و غنی شده، به میزان چهار درصد از تک تک عناصر پتاسیم، ماکرو، نیتروزن و فسفر در خود دارد و فرقی نمی کند که تولید داخل کشور باشند یا تولید شده در یک کشور خارجی.

با این وجود ممکن است کودهای وارداتی گرانتر از کودهای تولید شده در داخل باشند. اگر خواهان خرید کود خارجی هستید لازم است با تفاوت های میان آن ها، آگاهی یابید.

اولین تفاوت کود داخلی با خارجی در این است که کود داخلی بوی زیادی می دهد در حالی نوع خارجی آن این گونه نیست، زیرا در غالب کارخانه های تولید کود خارجی  به کود مرغی، ماده بوگیر می زنند و به همین دلیل آن ها بوی کود مرغی نمی دهند.

تفاوت دیگر در بسته بندی است. معمولاٌ کودهای تولید داخل ممکن است دقّت کمتری در بسته بندی در قیاس با رقیب وارداتی خود بهره مند باشند. راه دیگر تشخیص کود داخلی و خارجی، شناخت برند های معتبر خارجی و نوع محصولات آن هاست که به شما کمک می کند در هنگام خرید کود دچار اشتباه نشوید.

فروش اینترنتی کود مرغی برای صادرات

فروش اینترنتی کود مرغی برای صادراتصادرات کود مرغی ایران، در کنار سایر کودها و دیگر محصولات صادراتی نشان می دهد که محصول تولید ایران می تواند در بازار های بین المللی و در کنار برندهای مطرح به فروش برسد.

کودمایع مرغی از محصولات ارگانیکی است که می توان گفت مورد استفاده کشاورزان در کشورهای مختلف جهان است. با گسترش فضای مجازی برای خرید این محصول دیگر نیازی به رفتن به بازار نیست و  تولید کنندگان می توانند این محصول را در داخل کشور به صورت آنلاین به فروش برسانند و حتی  از همین طریق، با مشتریان خارجی ارتباط بر قرار کرده و محصول خود را صادر نمایند.

توزیع کننده کود مایع مرغی در ایران

توزیع کننده کود مایع مرغی در ایرانخالی از اغراق نخواهد بود اگر کود مرغی را از بهترین کودها بدانیم. این کودها در ترکیبات خود، مواد غیر طبیعی و شیمیائی نداشته و سرشار از مواد طبیعی و آلی می باشند؛ از این رو؛ این نو کود بازار فروش مخصوص به خود را در کشور دارد.

وجود بازار فروش مرغوب کود مایع در کشور،  سبب شده است که تولید کنندگان  و توزیع کنندگان انواع کود در تلش باشند که این کود را نیز در کنار سایر محصولات خود به بازار مصرف در سراسرکشور ارسال نمایند.

خرید عمده کود مرغی کیسه ای

خرید عمده کود مرغی کیسه ایبهترین نوع کود مرغی، نوع ارگانیک آن می باشد. این نوع از کود مرغی به دلیل داشتن مواد آلی و طبیعی و عاری بودن از مواد مضر شیمیایی، برای خاک و محصول مفید بوده و مصرف آن عوارضی برای خاک و محصول، ندارد.

شاید گزافه نباشد که بگوییم بالای نود در کود مرغی موجود در کشور، طبیعی می باشد. این کود های مرغی توسّط تولید کننده های کود به صورت کیسه ای بسته بندی شده و به بازار هدف روانه می شود.

اگر شما خواهان خرید عمده کود مرغی کیسه ای هستید، می توانید به بازار کود رفته یا آن را از طریق سایت های فروشنده تهیه کنید.

تولید کننده کود مرغی فراوری شده

تولید کننده کود مرغی فراوری شدهکود مرغی فراوری شده که به آن کود مرغی  غنی شده نیز گفته می شودکودهایی هستند که به صورت پلیتی و گرانوله تولید و به بازار هدف عرضه می شوند. از ویژگی های این کودها، این است که استفاده از آن ها باعث بهتر شدن واکنش های فیزیکی و شیمیایی و  افزایش میزان باروری خاک می شود. استفاده از کود مرغی فراوری شده همچنین باعث می شود که از میزان چسبندگی خاکهای شنی و و رُسی کاسته شود و همچنین میزان جذب انرژی خاک زیاد تر شود.

تولید کننده های زیادی در داخل و خارج به تولید و عرضه انواع کود مرغی فراوری شده می پردازند.اگر قصد خرید کود فراوری شده را دارید، حتماً به مطرح و معتبر بودن برند آن توجّه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کود مرغی مایع ارگانیک در ایران

قیمت روز کود مرغی مایع در ایران، داخل سایت ها و فروشگاه ها مشخص شده است. کود مرغی فواید بی شماری برای خاک کشاورزی داشته و باعث غنی شدن خاک از انواع مواد معدنی خ

پاسخی بگذارید