باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مایع مرغی / فروش اینترنتی کود مایع مرغی به صورت عمده

فروش اینترنتی کود مایع مرغی به صورت عمده

کود مایع مرغی ترکیب کاملی از ریز مغذی ها و انواع اسید آمینه می باشد. این کود، محصول تکنولوژی ها و پیشرفت جدید در ترکیب مواد طبیعی و ارگانیک می باشد. کود مایع مرغی در انواع بسته بندی های یک لیتری، ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی عرضه می شود. استفاده از کود مرغی باعث کاهش شوری خاک می شود. فروش کود مایع مرغی به صورت عمده در بازار داخلی با کیفیت مناسب و بسته بندی جدید و قیمت ارزان به آسانی به دست می رسد.

فروش اینترنتی کود مایع مرغی به صورت عمده

شرکت های تولید کننده کود پلیتی مرغی

شرکت های تولید کننده کود پلیتی مرغیاز کود های کاملی که در بازار موجود می باشد کود پلیت مرغی یا دامی می باشد.

 اما کود پلیت شده به چه معناست؟

کودپلیت شده به معنای فرآوری شده می باشد که ۸۰% این کود با ترکیب کود های دیگر تهیه شده و برای تقویت انواع خاک تولید می شود.

دانشمندان به دلیل حجم بالای تولید کود مرغی تحقیقات فراوانی انجام داده اند و نتیجه آن به این گونه مطرح شده است که کود مرغی کود با ارزش و مفیدی است که اگر به خوبی از آن استفاده شود؛ به ماده ای با ارزش در مصارف مختلف تبدیل می شود.

پلیت مرغی به علت داشتن مواد غذایی از جمله نیتروژن بسیار با ارزش تر و مفید تر از سایر کود های ارگانیک به شمار می‌ آید و این محصول تمامی ویژگی ها و خواص کود مرغی را دارا می باشد؛

به این دلیل است که از کمپوست استریل شده استفاده شده و عاری از هر گونه مواد اضافی مانند: تخم حشرات، بذر گیاهان، لار و غیره می باشد و به همین علت در تناژ بالا تولید می گردد.

شرکت های تولید کننده با ارائه بهترین کود مرغی مایع و حفظ خصوصیات و ویژگی های این کود، محصولی ارزشمند و با کیفیت مناسب را با قیمت ارزان در مشتریان و خریداران خود قرار می دهندو باعث جلب رضایت مشتریان خود می شود.

پر فروش ترین نوع کود مرغی مایع

پر فروش ترین نوع کود مرغی مایعکود مرغی مایع از کود هایی می باشد که با دستگاه های کود باش مورد استفاده قرار می گیرد. این کود با بخار و دما استریل شده است. 

کود مرغی مایع باعث افزایش ماده آلی خاک می شود و هیچ گونه بذر علف هرز و یا عوامل بیماری زا ندارد.

این کود به صورت کیسه‌ذای و یه لایه می باشد که قابلیت ضد نور را نیز دارا داراست.

کود مرغی مایع از ترکیباتی مانند:  ازت کل، منگنز، مواد آلی، فسفر، پتاسیم، آهن، روی و غیره تشکیل شده است.

کود مرغی مایع باعث ترمیم فعالیت های بیولوژیکی، خواص شیمیایی یا کشت و کار خاک شده و در این صورت ما بهترین کود مرغی مایع را خواهیم داشت.

ترکیب شیمیایی این کود نسبت به سایر کودهای حیوانی دیگر متفاوت می باشد و این به علت مقدار زیاد اسید اوریکی می باشد که در این کود وجود دارد.

برای تهیه کود مرغی مایع می توان به این شرکت مراجعه کرد و از پر فروش‌ ترین محصولات آن کیفیت مناسب و قیمت ارزان و مقرون به صرفه استفاده کرد.

تاثیر کود مرغی در کشاورزی

تاثیر کود مرغی در کشاورزیکود مرغی مایع حدود ۷۰ درصد رطوبت دارد و اگر از آن به درستی محافظت و نگهداری نشود و به مزارع به درستی منتقل و مصرف نشود; از ارزش این کود بسیار می کاهد.

کود مرغی به خصوص در کشاورزی کودی بسیار با ارزش می باشد که خریداران زیادی را نیز در این زمینه دارد.

برای نگهداری کود مرغی در فضای باز و در مقابل باد و باران باعث از بین رفتن ازت به شکل گاز آمونیاک شده و بوی تند این کود نتیجه این فرایند می باشد و در پایان ارزش غذایی این کود بسیار کاهش می یابد.

برای اصلاح این کود و خارج کردن گاز آمونیاک و بوی تند آن می توانید سولفات آلومینیوم را به مقدار ۵۰ کیلوگرم و در مقابل هر تن مصرف کنید. در این صورت فسفات با آلومینیوم ترکیب می شود و باعث جلوگیری از ازبین رفتن این کود می شود.

کود مرغی در کشاورزی و برای گیاهان زراعی بسیار مناسب است و اثر مطلوبی بر روی آنها می گذارد.

فروش اینترنتی کود مرغی

فروش اینترنتی کود مرغیکود مرغی بسیار مورد استفاده کشاورزان قرار می گیرد و در مزارع مختلف بسیار کاربرد دارد.
  این کود باعث بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی خاک می‌شود.

کود مرغی فعالیت ریشه را تحریک کرده و باعث رشد بیشتر ریشه می شود و  در نهایت به رشد و افزایش محصول بسیار کمک می کند.

کود مرغی مورد استفاده بسیاری از کشاورز ساعت سر کشور می باشد افزایش رشد رشد محصولات و فروش آن ها بسیار کمک می کند.

در سایت معتبر مربوط به کود مرغی می توان این محصول را با توجه به درجه کیفیت های مختلف و مشخصات متفاوت آن و مشاوره با کارشناسان و متخصصین سفارش دهید تا کود مرغی را با قیمت مناسب و در اسرع وقت درب منزل به شما تحویل گردد.

عرضه کود مرغی پلیت شده درجه یک

عرضه کود مرغی پلیت شده درجه یککود مرغی کود مرغی از مواد آلی و مواد مغذی به شمار می آید که درصد بالای مواد آلی آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کود مرغی برای زمین های زراعی و کشاورزی که مواد آلی آن ها بسیار ناچیز می باشد، انتخاب خوبی برای این کار می باشد. نحوه مصرف کود مرغی به این صورت می باشد:

کود مرغی پلت شده ماده آلی را به خاک اضافه می‌کند و قابلیت نگهداری آن‌ را تا حد زیادی افزایش می دهد؛ ولی کود مرغی پلیت شده فسفر و پتاسیم را بیشتر از مقادیر کود های اسبی یا گاوی به خاک اضافه می‌ کند. 

کود های مرغی برای بیشتر گیاهان، گل و باغ های گل مناسب نیست؛ اما هنگامی که کود مرغی پلیت شد، می توان از آن استفاده کرد.

توزیع کود مایع مرغی ارگانیک پلیت شده در انواع کارخانه های مختلف با کیفیت درجه یک در دسترس عموم مردم قرار دارد و نیز با صادرات کود مرغی مایع بیومیکس با قیمت مناسب سود خوبی برای تولید کنندگان به ارمغان می آورد و به روند فروش و اقتصاد کشور کمک می کند. 

خرید عمده کود مرغی در تهران

خرید عمده کود مرغی در تهرانیکی از با ارزش ترین کود های ارگانیک موجود در بازار کود مرغی می باشد که در مقایسه با کودهای شیمیایی دیگر عناصر ضروری و زیادی از گیاهان را دارا می باشد.

کود مرغی با توجه به فواید بی نظیر آن روز به روز طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و باعث استقبال بیشتر مزرعه داران و کشاورزان شده است.

کود مرغی انواع مختلفی دارد، مانند: کود گوشتی،کود مرغی قفسی، کو‌د مرتفع، کود دامی عمیق و غیره که به فراخور کار و فعالیت افراد تهیه و خریداری می شود. 

قیمت کود های مرغی در بازار داخلی متفاوت می باشد و قیمت کود مرغی مایع ترکیه ای بسیار مناسب تر است و دارای کیفیت مطلوب و درجه یک است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کود مرغی مایع ارگانیک در ایران

قیمت روز کود مرغی مایع در ایران، داخل سایت ها و فروشگاه ها مشخص شده است. کود مرغی فواید بی شماری برای خاک کشاورزی داشته و باعث غنی شدن خاک از انواع مواد معدنی خ

پاسخی بگذارید