باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مایع مرغی / فروشگاه کود مرغی مایع در تهران

فروشگاه کود مرغی مایع در تهران

فروشگاه کود مرغی مایع در بسیاری از شهرهای بزرگ مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و … وجود دارد. کود مرغی استفاده زیادی در بخش های مختلف کشاورزی دارد و باعث غنی تر شدن خاک مزرعه خواهد شد.

فروشگاه کود مرغی مایع در تهران

به روز ترین قیمت کود مرغی

به روز ترین قیمت کود مرغی ترکیبات کود مرغی مایع در کارخانه ها مشخص می شود، به روز ترین قیمت کود مرغی در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی موجود است.

 مرغ، تخم مرغ و کود دامی تولید می کند.

 مرغ شما هر ۲۴ ساعت یک تخم مرغ تولید می کند و بسیار جالب است که تخم مرغ تازه خانگی خود را تهیه کنید.  مرغ اندازه متوسط ​​شما نیز هر ۶ ماه یک فوت مکعب کود تولید می کند.  با این کار چه می کنید؟  کود کود نمی تواند به تجمع خود در صنعت دیگر ادامه دهد.  این بو می کند ، جوندگان و مگس ها را به خود جلب می کند ، و آمونیاک برای تنفس جوجه های شما سالم نیست.

 

صادرات کود مرغی درجه یک ارگانیک

صادرات کود مرغی درجه یک ارگانیکبهترین کود مرغی مایع تولید شده در کشورمان به کشورهای دیگر هم فرستاده می شود، صادرات کود مرغی درجه یک ارگانیک سود خوبی برای شرکت های بازرگانی دارد.

سطل کمپوست

 سطل شما باید حداقل ۱ حیاط مکعب در اندازه (۳x3x3 فوت) داشته باشد.  در صورت امکان ، توصیه می کنیم از یک سیستم کمپرسور ۲ بن استفاده کنید.  یکی سطل در مرحله کمپوست گرم و دیگری در مرحله پخت خواهد بود.  همچنین ممکن است برای مواد کربنی که جمع می کنید به یک محل ذخیره سازی نیاز داشته باشید.  این می تواند یک سطل ۳ باشد یا فقط می تواند یک توده برگ یا کیسه از خاشاک باشد که در یک منطقه خشک ذخیره می شود.  اگر می خواهید بریده های چمن یا علفهای هرز را به سطل خود اضافه کنید ، برای این ماده نیز به محل نگهداری نیاز خواهید داشت.  وب سایت های سیاتل Tilth یا WSU که در زیر منابع ذکر شده است ، برنامه هایی را برای ساخت سطل کمپوست حیاط خلوت ارائه می دهند.

 

پر فروش ترین نوع کود مرغی

پر فروش ترین نوع کود مرغیپرفروش ترین نوع کود مرغی، کودی می باشد که باعث حاصل خیزی خاک می شود و سرشار از ترکیبات معدنی فراوان است.

نکات ایمنی کود مرغ 

 کود مرغ تازه ممکن است دارای ارگانیسم های بیماری باشد که می تواند محصولات ریشه (هویج ، تربچه ، چغندر) و برگها (کاهو ، اسفناج) را آلوده کند ، بنابراین کودهای کم مصرف را در خاک باغچه سبزیجات خود پخش نکنید.  “نکات ایمنی” زیر از برنامه باغبانی مباشرت ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی واشنگتن خلاصه شده است:

 فقط کود پیر یا کمپوست را به خاک خود بمالید.

 همیشه هنگام استفاده از کود دامی دستکش بپوشید.

 سبزیجات خام را قبل از غذا کاملاً بشویید.

 در شمع های کمپوست از کود گربه ، سگ یا خوک استفاده نکنید.

 افرادی که مستعد ابتلا به بیماری های ناشی از غذا هستند ، باید از خوردن سبزیجات پخته نشده از باغ های دامی جلوگیری کنند.  کسانی که با بیماری ناشی از غذا مواجه هستند شامل زنان باردار ، کودکان بسیار خردسال و افراد مبتلا به سرطان ، نارسایی کلیه ، بیماری کبد ، دیابت یا ایدز است.

کارخانه تولید کود مرغی فرآوری شده

کارخانه تولید کود مرغی فرآوری شده نحوه استفاده کود مرغی مایع بر روی بسته بندی آنها ذکر شده است، کود مرغی ارگانیک به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالا استفاده زیادی در کشور دارد. کارخانه تولید کود مرغی فرآوری شده محصولا خود‌ را در تمام مراکز پخش می کند.

خریداران کود مرغی خارجی

خریداران کود مرغی خارجیکود مرغی برای سبزیجات بسیار عالی است و سبب رشد سریع سبزیجات مختلف خواهد شد.

کود مرغ کمپوست

 اگر با کمپوست آشنایی ندارید و نیاز به یادگیری چگونگی دارید ، به سراغ اینترنت بروید. کربن (قهوه ای – ملافه شما) ، نیتروژن (سبزیجات – کود مرغ) ، هوا ، رطوبت ، حجم و دما.  در اینجا چند توصیه برای شروع کار استفاده از کود مرغ در شمع کمپوست آورده شده است:

 کود و ملافه را جمع کنید.  صاحبان مرغ به طور معمول برای تهیه کوسن خشک مرغها و کنترل بوی و آفات از رختخوابهایی نظیر خاکستر ، خاک اره ، برگ خشک یا کاه استفاده می کنند.  ملافه اتاق خواب را می توان با کود جمع کرد و داخل سطل کمپوست ریخت.  بعضی از دارندگان ترجیح می دهند به طور روزانه بستر کود و کودهای آلوده را از زیر باغ جدا کنند.  برخی دیگر بر روی پارچه های تختخواب جدید اضافه می کنند و به صورت کمتری جمع می شوند.

 کربن به تعادل نیتروژن.  ترکیبی از ۳۰ قسمت کربن تا یک قسمت ازت ، محیط ایده آل برای میکروب ها برای تجزیه مواد آلی برای تولید کمپوست است.  هنگام ترکیب ملافه و کود مرغ چطور به نسبت ایده آل C: N دست می یابید؟  از آنجا که تختخوابهای مختلف نسبت C: N خود را دارند ، نسبت بستر به کود بسته به نوع ملافه استفاده شده متفاوت خواهد بود.  برای ساده نگه داشتن چیزها ، بیشتر کمپوسترها از قانون کلی ۱ قسمت قهوه ای تا ۲ قسمت سبز پیروی می کنند.  با این وجود ، زیرا کود مرغ از نظر نیتروژن بسیار زیاد است ، شما ممکن است با استفاده از مخلوط ۱: ۱ یا حتی ۲: ۱ موفق تر باشید.

 از دستور العمل “کمپوست گرم” استفاده کنید.  با ترکیب نسبت صحیح بستر و کود در یک زمان برای تشکیل یک شمع ، تقریباً یک حیاط مکعب ، سپس با اضافه کردن رطوبت (ماده باید تقریباً به اندازه یک اسفنج چوبی پیچیده مرطوب باشد) ، یک شمع داغ تولید می کند.  توصیه می شود که شمع کمپوست را تا ۱۳۰ تا ۱۵۰ درجه فارنهایت گرم کرده و آن دمای هوا را به مدت ۳ روز حفظ کنید.  گرم کردن برای از بین بردن عوامل بیماری زا ضروری است اما درجه حرارت بالاتر از ۱۶۰ درجه فارنهایت می تواند ارگانیسم های مفید را از بین ببرد و روند را کند کند.  برای کمک به شما در دستیابی به دمای مناسب ، می توانید یک دماسنج کمپوست را از یک مهد کودک محلی خریداری کنید.

 فرایند گرمایش را تکرار کنید.  هنگامی که مرکز شمع کمپوست شما به مدت سه روز به دمای مورد نیاز رسید ، شروع به سرد شدن می کند.  بعد از خنک شدن ، مرکز را از هم جدا کنید و مواد هسته را به لبه ها منتقل کنید و مواد لبه را به داخل مرکز بیاورید تا گرم شود.  برای ۱ حیاط مکعب مواد حداقل ۳ بار روند وارد کردن لبه ها به هسته را تکرار کنید.

 بگذارید درمان شود  شمع را کنترل کنید و هنگامی که راضی شدید که کل محتویات سطل گرم شده است ، شل شده را بپوشانید و قبل از استفاده ۴۵-۶۰ روز درمان کنید.  آماده است وقتی بیشتر مواد تیره ، خرد و خوشبو کننده مانند خاک هستند.

 اضافه کردن به باغ.  می توانید کمپوست حاصل را با پخش کردن آن روی سطح یا با آرام کار کردن آن در خاک موجود ، به باغ سبزی یا تخت گل خود اضافه کنید.

فروشگاه اینترنتی کود مرغی مایع

فروشگاه اینترنتی کود مرغی مایعکود مرغی برای زعفران را می توانید از فروشگاه ها و مراکز معتبر خریداری نمایید.

مزایای کود مرغ

 ناامید نشو  کود می تواند یکی از بزرگترین دارایی برای یک باغبان خانه باشد!  اگرچه کود مرغ برای استفاده خام روی گل یا سبزیجات بسیار قوی است ، اما می توان آن را کمپوست و به “طلای سیاه” تبدیل کرد.  اگر بدون استفاده از کمپوست استفاده شود می تواند به ریشه آسیب برساند و احتمالاً گیاهان شما را از بین ببرد ، اما پس از تهیه کود مرغ کمپوست:

 کود خوب مرغ با اصلاح یک ماده خوب باعث افزایش مواد آلی می شود و ظرفیت نگه داشتن آب و زیست توده مفید در خاک را افزایش می دهد.

 کود خوب؛  کود مرغ ازت ، فسفر و پتاسیم گیاهانی را برای شما فراهم می کند (بیشتر از کود اسب ، گاو یا کود دامی).

 

توزیع کود مرغی ۲۰ لیتری

توزیع کود مرغی 20 لیتریعرضه کود مرغی مایع بیومیکس در بسیاری از نمایندگی ها صورت می گیرد. کارخانه ها به توزیع کود مرغی ۲۰ لیتری در تمام شهرها می پردازند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کود مرغی مایع ارگانیک در ایران

قیمت روز کود مرغی مایع در ایران، داخل سایت ها و فروشگاه ها مشخص شده است. کود مرغی فواید بی شماری برای خاک کشاورزی داشته و باعث غنی شدن خاک از انواع مواد معدنی خ

پاسخی بگذارید