باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مایع مرغی / عرضه مستقیم کود مایع مرغی به صورت عمده

عرضه مستقیم کود مایع مرغی به صورت عمده

عرضه مستقیم کود مایع مرغی عمده این امکان را برای مشتریان فراهم آورده تا یک کود با کیفیت را با قیمتی بسیار پایین تر از موارد مشابه در بازار خریداری نمایند. امروزه به دلیل مشکلات زیست محیطی و کاهش محصولات کشاورزی بسیاری از افراد به دنبال مواد مختلف برای تقویت و افزایش تولیدات خود هستند. کود مرغی به دلیل ترکیبات باارزشی که دارد ماده ای بسیار مناسب برای تقویت خاک و گیاهان می باشد.

عرضه مستقیم کود مایع مرغی به صورت عمده

راهنمای عمومی خرید کود مرغی مایع

راهنمای عمومی خرید کود مرغی مایع گیاهان در مراحل مختلف رشد خود نیازمند ترکیبات متعددی هستند تا بتوانند حداکثر رشد و باردهی را داشته باشند.کشاورزان معمولا از کودهای گوناگون شیمیایی و حیوانی برای تقویت و تامین مواد مورد نیاز گیاه استفاده می کنند.تقویت گیاهان سبب افزایش مقاومت آنها در برابر تنش های زیستی و غیرزیستی شده و محصول دهی آنها را نیز افزایش می دهد.کود مرغی به دلیل مقادیر بالای نیتروژن، پتاسیم و فسفر از بهترین کودهای موجود در بازار محسوب می شود.این نوع کود به شکل گرانول، پلت و مایع تولید می شود، که از این میان کود مایع به دلیل جذب سریعتر بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.یکی از مشکلات در استفاده از کودهای شیمیایی مواد مضری است که در آنها وجود دارد و از این طریق وارد خاک و سپس وارد سیستم غذایی انسان ها می شود.
این مواد شیمیایی می توانند سبب بروز بیماری های مختلفی در انسان ها و یا سایر موجودات شوند.کود مرغی مایع ارگانیک فاقد هر گونه ماده مضر شیمیایی می باشد و از این رو تهدیدی برای سلامت خاک و یا انسان ها محسوب نمی شود.

فروش ویژه کود مایع مرغی عمده

فروش ویژه کود مایع مرغی عمده در سال های اخیر افزایش تعداد مرغداری ها از یک سو و افزایش مصرف کودهای مرغی از سوی دیگر سبب تولید هر چه بیشتر انواع مختلف کودهای مرغی شده است.کود مرغی مایع صادراتی از بهترین کودهای موجود می باشد که حاوی تمامی ترکیبات لازم جهت تقویت گیاهان است.با این وجود این کودها گاهی با قیمت بالا به دست مصرف کننده می رسند که این امر به دلیل وجود واسطه ها است.این واسطه ها به منظور سود بیشتر و به بهانه هزینه های انتقال مبالغی را به قیمت اصلی محصول اضافه می کنند که سبب افزایش چشمگیر قیمت نهایی محصول می شود.
از طرفی برخی کشاورزان به میزان بالایی کود برای مزارع خود نیاز دارند که تامین آن ممکن است دشوار باشد.خرید کود مایع مرغی به صورت عمده با حذف واسطه ها سبب می شود محصول با قیمت پایین تری به دست مشتری برسد.همچنین کشاورزان می توانند حجم مورد نیاز خود را به راحتی سفارش داده و آن را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده کود مرغی مایع مخصوص زعفران

شاید دور از حقیقت نباشد که گفته شود تهیه کود مناسب یکی از مهم ترین دغدغه های زعفران کاران می باشد. به نظر می رسد همین امر موجب شده که استفاده از کود مرغی مایع ا

دیدگاهتان را بنویسید