باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مایع مرغی / خرید کود مرغی مایع در دزفول

خرید کود مرغی مایع در دزفول

خرید کود مرغی مایع در دزفول بسیار مورد توجه باغداران و کشاورزان است. زیرا کود ارگانیک با پایه دامی به ویژه مرغ برای خاک بسیار ارزشمند می باشد و باعث افزایش حاصل خیزی خاک می شود.

چنانچه خاک فقیر و عاری از مواد الی و معدنی باشد در همان مراحل اوایه رشد گیاه، ضعف ها و کمبودهایش ظاهر می شود زیرا خاک انرژی لازم را برای پرورش گیاه را ندارد. استفاده از کودهای شیمیایی مضرات زیادی برای خاک، محصولات کشاورزی و باغی و همچنین سلامت انسان و محیط زیست را به همراه دارد. از این رو استفاده از کودهای دامی و مرغی افزایش یافته است.

خرید کود مرغی مایع

کود مرغی

کودهای مرغی تمام عناصر ماکرو، میکرو و تمام ریز مغزی ها را دارند لذا یک منبع الی برای خاک به حساب می آیند و تمام آن چه که یک گیاه نیاز دارد را مهیا می کنند و علاوه بر زیاد شدن محصول کیفیت آن را نیز بهبود می بخشند که امری قابل اهمیت برای کشاورزان است. استفاده از کود مرغی مایع باعث بالا رفتن توانایی مقاومت گیاهان در برابر تنش های محیطی می شود. برای داشتن کود مرغی که عاری از هرگونه علف هرز و پاتوژن ها باشد و همچنین بر خواص مثبت شیمیایی و فیزیکی خاک بیافزاید ما به شما خرید کود مرغی مایع در دزفول را پیشنهاد می کنیم.

خرید کود مرغی مایع

 

تولید کود مرغی مایع در دزفول

کود مرغی به صورت غنی شده و با کیفیت بالا در دزفول تولید می شود. مزیت مهمی که این کود دارد، این است که عاری از هر گونه مواد مضر شیمیایی است. از این رو کشاورزان و باغداران زیادی اقدام به خرید کود مرغی مایع در دزفول می کنند. مواد موجود در کود مرغی مایع عبارتند از:

  • اسید آمینه
  • اسید هیومیک
  • اسید فولیک
  • NPK+TE
  • شامل هورمون های رشد

 خرید کود مایع مرغی

 خرید کود مرغی مایع در دزفول

امروزه بسیاری از افراد به علت کاهش هزینه های اضافی، امکان دسترسی آسان، مشاهده محصول و خرید در قالب و شکل دلخواه تمایل زیادی به خرید اینترنتی دارند، لذا سایت های متفاوتی اقدام به فروش کود مرغی تولید شده در دزفول کرده اند. از این رو باغداران و کشاورزان می توانند این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز کود مرغی مایع ارگانیک در ایران

قیمت روز کود مرغی مایع در ایران، داخل سایت ها و فروشگاه ها مشخص شده است. کود مرغی فواید بی شماری برای خاک کشاورزی داشته و باعث غنی شدن خاک از انواع مواد معدنی خ