باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مرغی / خرید کود مرغی غنی شده با ریزمغزی با بهترین قیمت

خرید کود مرغی غنی شده با ریزمغزی با بهترین قیمت

انواع مختلف کود دامی و حیوانی در کشور ما تولید می گردند و کودهای مرغی یکی از غنی ترین و باکیفیت ترین انواع این کودها هستند که در عین داشتن قیمت های ارزان و اقتصادی، از جملع باکیفیت ترین کودهای ارگانیک محسوب می شوند که حاوی ریز مغذی ها و مواد معدنی فراوانی هستند. این کودها در طیف وسیعی از کودهای پلیت، کودهای پودری، پودرهای گرانوله و کود مایع و عصاره کود مرغی عرضه می شوند و خریداران می توانند با توجه به نیاز و نوع زمین و محصولات تحت کشت، کود مناسبی را انتخاب و خریداری نمایند. خرید کود مرغی غنی شده با ریزمغزی با بهترین قیمت را می توان از طریق مراکز مختلفی چون شرکت ها و برندهای تولید کننده انواع مختلف کودهای شیمیایی و نمایندگی های مجاز برندها و شرکت های تولید کننده انجام داد. قیمت فروش کود پلیت مرغی غنی شده در این مراکز با توجه به برند و کیفیت متغیر می باشد.خرید کود مرغی غنی شده با ریزمغزی با بهترین قیمت

تولید کننده انواع کود مرغی پلیت شده

تولید کننده انواع کود مرغی پلیت شده

کودهای مرغی پلیت شده از جمله کودهای کامل دامی هستند که حاوی تمامی مواد مغذی و آلی برای حاصلخیزی خاک می باشند. این کودها علاوه بر مواد ریزمغذی مفید برای خاک، نیتروژن بالاتری را نسبت به سایر انواع کودهای طبیعی و کودهای دامی دارا هستند.

امروز مراکز تولید کننده انواع کود مرغی پلیت شده و خط تولید کود با استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته صنعتی و مدرن با استخدام مهندسان کارآمد و متخصص و به کارگیری متریال  های اولیه با کیفیت و کمپوست صددرصد خالص، انواع کود را تولید می نمایند.

در کارخانجات تولید پلیت مرغی، علاوه بر ضدعفونی نمودن و استریل کردن و زدودن تمام آلودگی‌های موجود در کود مرغی، مواد زاید و جامداتی مانند علف های هرز، بذر علف ها و همچنین آلودگی های متداول موجود در کودهای دامی حذف می‌گردد و به این ترتیب محصولی با کیفیت و تازه ارائه می گردد. عرضه این محصولات در بسته بندی های تجاری و حرفه ای و با استفاده از بهترین دستگاه های پکیجینگ صورت می گیرد و تولیدات کشور ما علاوه بر رفع نیاز داخلی، به بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می شوند.

مرکز خرید انواع کود های حیوانی

مرکز خرید انواع کود های حیوانی

در طی دوره کوتاه در کشور ما به دلیل توزیع و فروش گسترده و تبلیغات وسیع در حوزه کودهای شیمیایی، این کودها، جایگاه ویژه ای را در صنعت کشاورزی باز کرده بودند اما پس از مدتی به دلیل عوارض ناشی از کودهای شیمیایی و تخریب زیست محیطی و تخریب خاک‌های سطحی، بار دیگر استفاده از انواع کودهای حیوانی در کشور رواج پیدا کرد.

مهم ترین شاخصه کودها حیوانی این است که این کودها مخرب محیط زیست و خاک نیستند و به همین دلیل می توانند به عنوان یک عنصر دوستدار محیط زیست، در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار گیرند.

مرکز خرید انواع کودهای حیوانی در کشور، ضمن ارائه و توزیع انواع متخلف کودهای حیوانی، برترین محصولات فرآوری شده توسط شرکت و مجتمع‌های تولیدیِ برتر این محصول را در تنوع بالایی از نظر کیفیت و کارایی ارائه می نماید و صنعتگران فعال در حوزه کشاورزی می‌توانند برای خرید محصولاتی با کیفیت از طریق نمایندگی های شرکت های تولید کننده کود مرغ قفسی و همچنین مراکز پخش عمده و فروش کود مرغی اقدام به خرید نمایند.

مشخصات کود مرغی غنی شده

مشخصات کود مرغی غنی شده

کودهای مرغی غنی شده از جمله هستند که با استفاده از انواع مواد ریز مغذی و مواد جانبی دارای ارزش غذایی بالاتری شده است و دارای مشخصه های ویژه ای هستند . از مهمترین مشخصات کود مرغی غنی شده  را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

 1. این کودها حاوی تمام مواد غذایی مورد نیاز گیاهان هستند.
 2. کودهای پلیت غنی شده طی دو مرحله در کارخانجات تولیدی آسیاب می شود و تبدیل به پودر می شوند که به راحتی در خاک تجزیه می شود.
 3. همچنین امکان غنی سازی انواع مختلف کودهای مرغی، به صورت سفارشی و بر اساس نیازهای خاک مناطق مختلف وجود دارد.
 4. این محصولات دارای کاهش حجم هستند و به همین دلیل حمل و نقل آنها به سهولت و آسانی امکان پذیر است و کاهش هزینه‌های جانبی را در بردارد.
 5. دپو کردن و ذخیره سازی انواع کودهای مرغی غنی شده و پلیت بسیار آسان است.
 6. این نوع کود به دلیل نوع تولید و فرآوری عاری از هرگونه بذر علف های هرز و همچنین عوامل بیماری‌زا هستند.
 7. کود غنی شده مرغی مهمترین عامل در افزایش تولید محصول و حاصلخیزی خاک می باشد.

اهمیت استفاده از کود مرغی ارگانیک

اهمیت استفاده از کود مرغی ارگانیک

طی سال های اخیر و پس از بررسی‌های علمی در حوزه تولید و استفاده از کودهای ارگانیک، اهمیت استفاده از کود مرغی ارگانیک بیش از گذشته آشکار شده  است. کودهای مرغی کودهایی هستند که در بسیاری از نقاط کشور ما در دسترس هستند و به دلیل فراوانی این کود در کشور، قیمت های ارزان و اقتصادی را دارا می باشد.

همچنین می‌توان گفت که در بین تمامی کودهای حیوانی هیچ گزینه ای مناسب تر و بهتر از  کود مرغی وجود ندارد که یکی از بهترین مواد مغذی برای انواع مختلف صیفی‌جات و سبزیجات هستند و به دلیل طبیعی بودن و نداشتن هیچگونه ماده شیمیایی برای سلامتی محصولات و در عین حال سلامتی انسان توصیه می‌شود.

این کود دارای مقادیر بالایی از نیتروژن هستند و پتاسیم موجود در کود مرغی بسیار بالاست و نکته مهمی که در مورد کودهای مرغی وجود دارد این است که کودها به دلیل مقادیر بالا از نیتروژن نباید به صورت خام برای گیاهان استفاده شود و به همین دلیل در کارخانه‌های فرآوری این محصول، با محصولات جانبی مخلوط می گردد تا عوارض سوختگی و مرگ گیاه توسط این ماده از بین برود. کود مرغی و پلیت خوراک مرغ در سطح وسیع برای تولید انواع سبزی در کشور ما به کار گرفته می شود.

فروشنده کود مرغی خالص در ایران

فروشنده کود مرغی خالص در ایران

فروشندگان کود مرغی خالص در ایران ضمن ارتباط مستقیم با شرکت ها و برندهای تولیدکننده برتر این محصول که در شهرهای مختلف کشور مانند تهران، تبریز، اصفهان، شیراز و ساری شهرهای صنعتی مشغول به فعالیت هستند بهترین انواع کود های تولید شده در این کارخانجات را برای فروش ارائه می نمایند.

این فروشندگان ضمن بررسی و بازاریابی بازارهای کودهای پر مصرف در مناطق مختلف و نوع کشت محصولات در شهرهای مورد نظر و همچنین میزان حاصلخیزی خاک، انواع کودهای مناسب خاک را عرضه می کنند و کشاورزان می‌توانند با توجه به نیاز زمین‌های تحت کشت و محصولات تولیدی، کودهایی با کیفیت را خریداری نمایند. این مراکز فروش در سال های اخیر صورت تجاری تر و حرفه ای تری به خود گرفتند و امکان خریدی آسان را برای تمامی صنعتگران فراهم کرده اند.

لیست قیمت انواع کود مرغی در بازار

لیست قیمت انواع کود مرغی در بازار

قیمت انواع کود های موجود در بازار با توجه به پارامترها و متغیر های گوناگونی تعیین می‌گردد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برند تولید کننده محصول و نحوه فرآوری کود مرغی
 • نوع کود (مایع، گرانوله، پلیت و پودری بودن آن)
 • نوع فروش به صورت بسته بندی شده یا فله و نحوه ارسال محصولات
 • نوسانات بازارهای داخلی و بازارهای جهانی
 • میزان عرضه و تقاضا 
 • رقابت میان تولیدکنندگان

کودهای مرغی در کیفیت های مختلفی توسط شرکت های تولید مختلف تولید می شوند و دارای کاربردهای متعددی هستند. لازم است فعالان حوزه صنعت کشاورزی و باغداری پیش از اقدام به تهیه انواع کودها به صورت عمده و جزئی، لیست قیمت انواع کود مانند قیمت کود پلیت و قیمت کود مرغی مایع را دریافت کنند.

برای کسب اطلاع از به روزترین قیمت های این محصول مانند قیمت کود خارجی، قیمت روز کود و قیمت کود کامل می‌توان به صورت حضوری به نمایندگی‌های تولیدکنندگان و یا مراکز فروش عمده و جزئی انواع محصولات مراجعه کرد و لیست قیمت به روز انواع محصول را دریافت کرد. همچنین امروزه سامانه‌های فروشگاهی آنلاین از جمله معتبرترین مراکز دریافت لیست قیمت انواع مختلف کودهای دامی و ارگانیک هستند که ضمن معرفی محصولات برتر در کشور، قیمت روزانه را در اختیار باغداران و کشاورزان قرار می دهند.

در سال‌های گذشته به دلیل نوسانات اقتصادی در بازارهای جهانی و بازارهای داخلی، قیمت انواع مختلف کودهای حیوانی در کشور ما با افزایش نسبی روبرو بوده است، اما با این حال هنوز هم بسیاری از مراکز فروش معتبر و مجاز به دلیل ارتباط مستقیم و بدون واسطه با شرکت‌های تولیدی و با کم کردن سود خود و برای فروش بیشتر و رسیدن محصولات با کیفیت به دست کشاورزان، انواع مختلف کود مرغی را با قیمت های ارزان و با کیفیت بالا ارائه می نمایند.

عرضه کود مرغی پلیتی، گرانوله، مایع

عرضه کود مرغی پلیتی، گرانوله، مایع

کودهای مرغی در انواع مختلفی مانند پلیتی، گرانوله، کود مایع خالص و پودری تولید می‌شوند و  میزان مواد مغذی و مواد معدنی موجود در هر یک از انواع این کود ها با یکدیگر متفاوت است و صنعتگران با توجه به نیاز زمین های کشاورزی و همچنین محصولات تحت کشت لازم است که محصولات متناسب را انتخاب نمایند.

برای مثال برای زمین های تحت کشت سبزی از کودهایی با درجه نیتروژن کمتر استفاده می شود، اما در زمینه ای زیر کشت انواع میوه جات، کود دارای کارایی بیشتری می باشند.

فروش انواع کودهای مرغی و انواع کود ارگانیک توسط شرکت‌های توزیع و فروش عمده و جزئی انواع مختلف کودهای ارگانیک و طبیعی و همچنین مراکز بازرگانی و واردات صورت می پذیرد. این مراکز عرضه عمده و جزئی انواع مختلف کود و تجهیزات کشاورزی را بر عهده دارند و با ارائه محصولات با کیفیت از برندهای برتر داخلی و خارجی، امکان خرید آسان را برای متقاضیان خرید مهیا کرده اند.

خرید مستقیم کود مرغی از تولید کننده

خرید مستقیم کود مرغی از تولید کننده

یکی از آسانترین و بهترین راه ها برای خرید انواع مختلف کودهای ارگانیک، خرید مستقیم از تولید کننده می باشد. در خرید مستقیم می‌توان کیفیت و قیمت انواع مختلف محصول را به صورت بدون واسطه از مراکز تولیدی استعلام نمود و با توجه به حذف فعالیت واسطه های متعدد در تجارت و خرید و فروش انواع کود، ارزان ترین و با کیفیت ترین کودهای موجود در کشور را خریداری نمود.

مراکز مرتبط با شرکت های تولید کننده امروزه عرضه عمده و جزئی و فروش این محصولات را بر عهده گرفتند و انواع گوناگون این محصول را به صورت فله و بسته بندی عرضه می‌کنند.

کودهای مرغی کود هایی هستند که حاوی مواد معدنی مورد نیاز زمین های کشاورزی هستند و علاوه بر حاصلخیزی خاک، کمک شایانی به چسبندگی خاک های رسی و خاک های دارای کیفیت پایین خصوصاً در مناطق و شهرهای کویری و نیمه کویری می کنند و به همین دلیل امروزه در سطح وسیعی در شهرهای مختلف کشور از کود مرغی برای حاصلخیزی و بالابردن فعالیت های بیولوژیکی و بالابردن ویژگی های شیمیایی و فیزیکی خاک های مختلف استفاده می‌شود.

فروشگاه اینترنتی کود های ارگانیک

فروشگاه اینترنتی کود های ارگانیک

خرید انواع مختلف کودهای ارگانیک و طبیعی از طریق مراکز مختلف حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد. یکی از مهمترین منابع برای خرید انواع مختلف این محصولات، فروشگاه اینترنتی کود های ارگانیک هستند.

این مراکز تنوع بالایی از کودهای طبیعی و کودهای دامی را ارائه می‌کنند و خریداران می‌توانند با مراجعه به این سامانه‌های فروشگاهی، ضمن ثبت نام و عضویت در سایت، به رسانه های مختلف سایت دسترسی پیدا کنند و درباره کیفیت و کارایی محصولات مختلف از طریق مقالات مندرج در سایت کسب اطلاع نمایند.

همچنین فروشگاه‌های اینترنتی شرایطی را فراهم آوردند که خریداران بتوانند درباره محصولات مختلف از طریق مشاوران فروشگاهی اطلاعات لازم را به دست آورند و با توجه به نوع زمین و حاصلخیزی خاک و همچنین محصولات تحت کشت زمین ها، کود مناسبی را انتخاب نمایند.

ارسال رایگان، تحویل فوری و همچنین حمل و نقل استاندارد و تخصصی انواع مختلف کود از جمله دیگر ویژگی های منحصر به فرد این فروشگاه ها می باشد که باعث شده بسیاری از افراد تمایل داشته باشند خرید خود را از طریق این فروشگاه‌ها انجام دهند.

امروز به دلیل شرایط خاص خرید حضوری و همچنین عدم دسترسی به فروشگاه های معتبر و همچنین تولیدات با کیفیت در بسیاری از شهرها و روستاهای کشور ما، بسیاری از کشاورزان ترجیح می‌دهند که خرید خود را از طریق مراکز فروش اینترنتی انجام دهند، چرا که این مراکز علاوه بر توزیع و فروش محصولات با کیفیت، با استفاده از شبکه تلفن همراه در بسیاری از نقاط کشور قابل دسترسی می باشد و افراد می‌توانند از طریق گوشی های تلفن همراه و یا هر وسیله دیجیتال دیگری  به اینترنت متصل شوند.

توزیع عمده کود مرغی پلیتی در بازار داخلی

توزیع عمده کود مرغی پلیتی در بازار داخلی

کودهای مرغی و حیوانی دارای خریداران بسیاری در بازار داخلی می باشند و از آنجا که در بسیاری از استان‌ها و شهرستان‌های کشورمان و همچنین روستاهای کوچک و بزرگ، کشاورزی و باغداری یکی از مهمترین منابع درآمد مردم می باشد، کودهای مرغی در سطح وسیعی به فروش میرسند و  به دلیل غنی بودن و همچنین قیمت های ارزان اقتصادی همواره مورد توجه هستند.

توزیع عمده کود مرغی پلیتی در بازار داخلی توسط مراکز مختلفی صورت پذیرد که مهمترین آنها را می‌توان نمایندگی های مجاز شرکت ها و برندهای تولیدکننده، مراکز عرضه و فروش عمده انواع مختلف کودهای حیوانی و کودهای دامی، مراکز واردات و صادرات کود حیوانی، فروشگاه‌های کوچک عرضه‌کننده عمده کود مرغی پلیتی و همچنین سامانه‌های فروشگاهی آنلاین دانست.

این مراکز عرضه و فروش عمده انواع محصولات را انجام می دهند و با ارائه محصولات متنوع با قیمت های اقتصادی و مقرون به صرفه، شرایطی را فراهم کرد که تمامی کشاورزان بتوانند کود مورد نیاز صنعت کشاورزی خود را به صورت عمده تهیه نمایند و  ضمن تامین بخش عمده نیاز خود، از هزینه های جانبی خود بکاهند.

خریدار کود مرغی پلیتی ارزان قیمت

خریدار کود مرغی پلیتی ارزان قیمت

اگر خریدار کود مرغی پلیتی ارزان‌قیمت هستید لازم خرید خود را از طریق مراکز مجازی انجام دهید که کیفیت تولیدات ارائه شده خود را تضمین می نماید. انواع مختلف پلیت مرغیِ با کیفیت در مراکز تولیدی معتبر و توسط دستگاه‌های و ماشین‌آلات پیشرفته، کاملا از مواد جانبی و زائداتی مانند تخم حشرات و بذر گیاهان هرز عاری می‌گردد و همچنین به صورت اصولی و ضدعفونی شده عرضه می گردد.

محصولات با کیفیت در بسته بندی های تجاری و عرضه می‌شود و این بسته بندی ها موجب حفظ کیفیت محصول و ماندگاری آنها می‌شود. برای خرید کود مرغی پلیتی ارزان قیمت می‌توان از طریق سامانه‌های تجاری الکترونیکی و همچنین نمایندگی های مجاز شرکت ها و برندهای تولیدکننده که به صورت مستقیم با تولیدکنندگان در ارتباط هستند اقدام نمود.

سفارش عمده و جزئی انواع کود حیوانی

سفارش عمده و جزئی انواع کود حیوانی

سفارش عمده و جزئی انواع کود حیوانی را  امروزه طریق مراکز مختلفی مانند سامانه‌های فروش اینترنتی کود و همچنین نمایندگی‌های برتر و شرکت های پخش حضوری و غیر حضوری انجام داد.

برای بسیاری از فعالان حوزه کشاورزی، تحویل فوری و ارسال حرفه‌ای محصولات بسیار حائز اهمیت می‌باشد. مختلف بود ها برنامه ریزی کشاورزان در روزهای خاص و یا اصول خاصی از سال مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین دلیل لازم است که مسئول در زمان معین به دست خریداران برسد.

مراکز فروش معتبر مانند مراکز خرید اینترنتی کود، سفارش عمده و جزئی انواع مختلف کودهای حیوانی را ثبت می نمایند و خریداران می‌توانند با مراجعه به سامانه های حضوری و غیر حضوری با توجه به نیاز خود اقدام به ثبت سفارش نمایند و محصول مورد نظر خود را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کود مرغی پلیت درجه یک و اعطای نمایندگی

فروش کود مرغی پلیت با کیفت عالی و درجه یک به طرق مختلفی امکان پذیر می باشد که مشتریان با شرایط متفاوت می توانند برای خرید محصولات اقدام کنند. فروش عمده کود هیوم