باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود مرغی مایع / خرید عمده کود مرغی مایع با قیمت مناسب 

خرید عمده کود مرغی مایع با قیمت مناسب 

خرید کود مرغی مایع با قیمت مناسب را از شرکت ها، نمایندگی ها و مراکز فروش این محصول می توان انجام داد. کود مرغی مایع، حاوی فولویک اسید، هیومیک اسید و بسیاری عناصر مورد نیاز گیاه است. این کود از سایر کودهای دیگر برای گیاه، بسیار مفیدتر و مغذی تر است و باعث افزایش گل دهی بیشتر، تحریک فعالیت ریشه ها، افزایش جذب عناصر خاک، کاهش شوری خاک و بسیاری موارد دیگر می گردد. وب سایت های اینترنتی متعددی نیز به فروش این محصول می پردازند که می توان پس از مشورت و صحبت با کارشناسان فروش این محصول، نوع خوب آن را خرید نماییم.خرید عمده کود مرغی مایع با قیمت مناسب 

خریداران کود مرغی در ایران

خریداران کود مرغی در ایران تولید کود مرغی با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب، درحجم های مختلف انجام می شود. این کود به خاطر اینکه جذب خاک و ریشه گیاهان می گردد، اثرات بسیار خوبی برای گیاه دارد. از سوی دیگر نیز، مواد غنی شده و بسیار مفید در این کود باعث شده است تا کاربزدهای این محصول بسیار بالاتر رود که در زیر به چند نمونه از این فواید و کاربرد ها می توان اشاره کرد:

 • افزایش طول عمر گیاه
 • دور کننده آفات
 • حفظ تعادل گیاهان
 • رشد مناسب برگ ها
 • افزایش بازدهی خاک

به خاطر اینکه این کود توسط ماشین آلات پیشرفته و با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد، هزینه های تمام شده آن برای مشتریان بسیار مناسب خواهد بود و این محصول در بسته بندی های متنوع ارسال می گردد.

قیمت کود مرغی ارزان تر از سایر کود ها برای کشاورزان است و برای آن ها بسیار اقتصادی نیز می باشد. خرید کود مایع مرغی ارگانیک به علت اینکه موجب تقویت ریشه گیاهان می شود و موجب افزایش قدرت ریشه ها، افزایش تولید و کیفیت محصول می گردد، به صرفه تر و بهتر از خرید و مصرف سایر کود ها است.

فروشگاه اینترنتی کود مرغی

فروشگاه اینترنتی کود مرغی امروزه به منظور افزایش میزان عملکرد محصولات کشاورزی، کودهای دامی بسیار رواج یافته اند و یکی از انواع این کودها جهت افزایش بهره وری محصولات کشاورزی، کودهای مرغی هستند.

استفاده از کودهای مرغی به دلیل وجود ناخالصی های بسیار زیاد برای زمین های کشاورزی همراه با مشکلات زیادی است که استفاده از کود های مرغی با درصد خلوص بالا و نوع پلت شده آن، یک نمونه خوب از این نوع کود است.

نقش کود مرغی مایع برای گوجه فرنگی نیز به داشتن ازت، فسفر، پتاسیم و منیزیم بسیار مهم می باشد و از این کود در زمین های پرورش گوجه فرنگی نیز می توان استفاده کرد.

امروزه فروشگاه های بسیاری به فروش کود مرغی در انواع مختلف ، با کیفیت های بالا و قیمت بسیار مناسب می پردازند که به راحتی و سهولت می توان از آن ها خرید کرد. یکی از مزایای خرید اینترنتی این محصول، گارانتی و ارسال رایگان آن می باشد که در اکثر فروشگاه ها انجام می شود.

لیست قیمت کود مرغی ارگانیک ایرانی و خارجی

لیست قیمت کود مرغی ارگانیک ایرانی و خارجیانواع مختلف کود مرغی ارگانیک مانند کود مرغی پلیتی، دارای مواد آلی، فسفر و پتاسیم می باشد که با به کارگیری آن در زمین های کشاورزی می توان حاصل خیزی خاک را افزایش داد.

این نوع کود، موجب کشت و کار و افزایش خواص شیمیایی خاک می گردد و ترکیب شیمیایی متفاوت تری نسبت به سایر کود ها دارد و مقادیر بسیار زیاد اسید اوریک و اسید اورید در آن موجود می باشد.

قیمت این نوع کود، بسته به میزان درخواست مشتری متغیر است و در اکثر فروشگاه ها فقط به صورت عمده به فروش می رسد. در حال حاضر مصرف نوع ایرانی و داخلی این نوع کود، به دلیل خرید مستقیم آن از تولید کننده بسیار به صرفه می باشد و به دلیل افزایش نرخ ارز و مشکلات تبادلات با کشور های خارجی، مصرف نوع داخلی در کشورمان توصیه می گردد.

همینطور مصرف این نوع کود باعث افزایش محصول تولیدی و در نتیجه باعث افزایش درآمد کشاورزان می گردد. قیمت این کود بستکی به نوع آن و وزنش دارد. شرکت های بسیاری هستند که کود مورد نیاز کشاورزان را با قیمتی رقابتی عرضه می کنند.

استفاده از کود مرغی در مرغداری

استفاده از کود مرغی در مرغداریکود مرغی بسته به نوع پرورش مرغ ها دارای انواع زیر می باشد:

 • کود نیمچه های مادر
 • کود جوجه های گوشتی
 • کود مرغ های تخم گذار

هرچه فضولات و کود تولید شده زودتر جمع آوری گردد، مقدار کمتری از مواد غذایی با ارزش تلف خواهد شد. برای عمل آوری و تهیه کود مرغی از روش های زیر استفاده می شود:

 • روش انبار کردن
 • روش خشک کردن
 • بهبود سازی کود

قسمت بسیار زیادی از کود حیوانی از جمله کود مرغی، امروزه در دنیا و مخصوصا ایران در کشاورزی مصرف می گردد، همچنین عناصر موجود در این کود، بسیار برای زمین مناسب می باشد و به دلیل داشتن عناصر مغذی و مهم مانند ازت، موجب مصرف زیاد این کود در کشاورزی شده است.

ارائه کود مرغی مایع ترکیه ای در بازار و در سایت های فروش کود مرغی با توجه به درصد عناصر موجود در آن قیمت گذاری می شود.

تولید کود اسید هیومیک مایع ۵ لیتری ایرانی

تولید کود اسید هیومیک مایع 5 لیتری ایرانیکود اسید هیومیک مایع، از سنگ معدن استخراج شده و هر دو ماده هیومیک و اسید فولویک را دارا است. از این محصول در اکثر خاک ها استفاده می شود و باعث بهبود خواص شیمیایی خاک می گردد.

این اسید را می توان به همراه  اکثر کودهای دیگر، به صورت مخلوط استفاده کرد. در حال حاضر فروشگاه های عرضه کننده مواد شیمیایی، آزمایشگاهی، کشاورزی و صنعتی با تضمین کیفیت و قیمت مناسب، این محصول را از تامین کنندگان معتبر به مشتری تحویل می دهند.

از فواید و کاربردهای کود اسید هیومیک مایع ۵ لیتری ایرانی که در انواع و برندهای مختلفی تولید می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اصلاح خاک های شور
 • بهبود ساختار خاک
 • تولید محصول بیشتر و کیفیت بهتر
 • افزایش درصد مواد آلی خاک

انواع کود مرغی در بسته های متفاوت

انواع کود مرغی در بسته های متفاوتانواع مختلف کود مرغی در بسته بندی های مختلف و در انواع گوناگون در بازار موجود می باشد و می توانیم بهترین نوع آن را برای استفاده های مختلف خریداری کنیم. کود مرغی قفسی از انواع دیگر کود مرغی است که حاصل فضولات قفس های مرغ های تخم گذار می باشد.

این کودها دارای مواد مفیدی هستند که می توان از جمله این فواید به موارد زیر اشاره کرد:

 • کلسیم
 • پتاسیم
 • منیزیم
 • آهن
 • منگنز
 • مس

صادرات کور مرغی بیومیکس به کشورهای مختلف و همسایه، در چند سال اخیر رو به افزایش است و بازاریابی اصولی و شناسایی دقیق بازار هدف می تواند از صادرات و تجارت محصولات کشاورزی، تجارتی بسیار پر سود بسازد. کود مرغی دارای نیتروژن و پتاسیم بالایی است و به همین دلیل استفاده از کود مرغی برای سبزیجات و باغبانی بسیار حائز اهمیت می باشد.

کاربرد کود مرغی در صنایع مختلف

کاربرد کود مرغی در صنایع مختلفاستفاده از کودهای مرغی، از زمان های گذشته مورد توجه کشاورزان بوده است اما با توجه به هزینه های مربوط به آن در مزارع و زمین های کشاورزی، جای خود را به استفاده از کودهای شیمیایی داده است.

با توجه به ضررهای فراوان استفاده از کودهای شیمیایی برای سلامتی محیط زیست و انسان ها مجدد گرایش به استفاده از کودهای مرغی روند صعودی یافته است که دارای مزیت ها و کاربردهای فراوانی هست که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سریع شدن رشد و جوانه زنی
 • افزایش هورمون های گیاهی
 • افزایش جذب کودهای شیمیایی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید کود مرغی مایع در سال ۹۸

قیمت کود مرغی مایع 98 را می توانید از طریق تولید کنندگان عمده به دست آورید. برای خرید کود مرغی مایع می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین عرضه کننده این محصولات

پاسخی بگذارید