باران کود
آراد برندینگ
خانه / کود ارگانیک / بزرگترین مرکز خرید و فروش عمده کودهای کشاورزی ارگانیک

بزرگترین مرکز خرید و فروش عمده کودهای کشاورزی ارگانیک

خرید عمده کود ارگانیک در بازار کشاورزی آنلاین رونق بسیاری را به خود اختصاص داده است. در بیشتر مناطق ایران، به دلیل تنوع آب و هوایی کشت انواع گیاهان وجود دارد و به همین علت است که فروش انواع کودهای کشاورزی به خصوص ارگانیک رونق بسیاری یافته است. کشاورزان می‌توانند از طریق بزرگترین مرکز خرید و فروس عمده کودهای کشاورزی ارگانیک، کود مورد نیاز خود را با قیمت مناسبی تهیه نمایند.

خرید عمده کود ارگانیک

قیمت تولید به مصرف انواع کود ارگانیک

کود ارگانیک یک کود مولتی آنزیم است که کاملا گیاهی است و تحت لیسانس انگلیس و سازمان بهداشت جهانی تولید می‌گردد. این کود ارگانیک فاقد هرگونه مواد شیمیایی است و نسبت به کود حیوانی کارایی بالاتری دارد. از دیگر ویژگی هایی که می توان برای کود ارگانیک بیان کرد شامل:

  • فاقد هرگونه عناصری مانند آرسنیک، کادمیوم و جیوه است.
  • روش مصرف آن بسیار آسان است.
  • موجب سهولت رشد ریشه می‌گردد.

بر مبنای موادی که در تولید این کود به کار رفته است می تواند قیمت تولید به مصرف آن را تحت تاثیر قرار دهد.البته مشتریان می‌توانند با خرید عمده کود ارگانیک در قیمت آن صرفه جویی کنند.

خرید عمده کود ارگانیک

قیمت انواع کود ارگانیک خارجی از انبار تهران

برخی از کشاورزان برای حاصل خیزی زمین‌های کشاورزی خود از کود های ارگانیک خارجی استفاده می کنند که مناسب رشد انواع گیاهان و درختان خانگی و باغی است. کود های ارگانیک خارجی نیز سرشار از مواد آلی برای رشد گیاه است.

کود های ارگانیک خارجی سرشار از اکسید منیزیم، آهن، روی و فسفر است که کاملا برای تغذیه گیاه مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت تولیدی این کودهای ارگانیک بر اساس موادی که در آن ها به کار رفته است می تواند متغیر باشد.

قیمت خریدی که مشتری باید بابت هر کیسه از کود ارگانیک پرداخت نماید از حدود ۱۱ هزار تومان تا ۲۵ هزار تومان می تواند متغیر باشد. که این دلیل تغییر قیمت به علت استفاده از موادی است که در تولید کود به کار رفته است.البته می توان با خرید عمده کود ارگانیک در قیمت خرید صرفه جویی کنند.

آیا کود گاوی خشک با قیمتی که دارد برای کشاورزی مفید است

کود گاوی دارای مواد آلی و غذایی بسیاری برای تغذیه خاک است و همیشه مورد استقبال کشاورزان برای استفاده بوده است. کود گاوی دارای رطوبت بسیار بالایی است و به علت اینکه مخلوطی از کاه در آن وجود دارد بسیار دیر تجزیه می شود و به سرعت حرارت آن بالا نمی رود.

از آن جایی که سیستم گوارش گاو کارایی بیشتری در هضم غذا دارد کود گاوی به نسبت دارای علف هرز کمتری است. در عین حال آزاد سازی عناصر غذایی در کود گاوی برای بیش از نیمی از آن در حدود ۴ ماه و نیم طول می کشد.

کود گاوی از فضولات مایع و جامد برای تهیه بستر گاو تشکیل شده است و این کود دارای مواد معدنی بسیار با ارزشی برای تغذیه زمین‌های کشاورزی است که سرشار از پتاسیم و ازت است که برای گیاه قابل جذب می باشد.

به هر حال با قیمت بالایی که کود های گاوی خشک دارند، کشاورزان برای تامین مواد مغذی خاک باغ ها و مزارع خود از این کود استفاده می کنند.

خرید عمده کود ارگانیک

مرکز تخصصی مشاوره و فروش کود حیوانی خام و غنی شده در تهران

کود حیوانی به مواد طبیعی که حاوی مواد مغذی است و برای حاصل خیزی خاک مورد استفاده قرار می گیرد و کشاورزان برای غنی شدن خاک مورد استفاده قرار می گیرد.

کود های حیوانی در کل به چهار دسته تقسیم بندی می شود که شامل:

  • کود گاوی
  • کود گوسفندی
  • کود اسبی
  • کود مرغی

بسیاری از تولیدکنندگان کود های حیوانی در کشور مشغول به فعالیت هستند که در جهت تامین کود مورد نیاز کشاورزان در تلاش هستند. کشاورزان می‌توانند بر حسب نیاز خود به کود حیوانی مناسب زمین کشاورزی اقدام به خرید کنند.

کشاورزان می‌توانند برای تعیین کود حیوانی مناسب زمین خود، با مراکز تخصصی که در زمینه فروش کود حیوانی فعالیت می کنند مشاوره نمایند و کود حیوانی مناسبی را خریداری نمایند. در ضمن کشاورزان برای خرید کود حیوانی مرغوب باید به یک سری از موارد دقت کنند: حالت پوسیده کود و پایین بودن میزان علف هرز کود است.

در صورتی که کود حیوانی شکل تازه ای داشته باشد، علاوه بر ایجاد بوی بد ممکن است حشرات و علف های هرز را نیز به زمین بیاورد و موجب از بین رفتن ریشه گیاه شود. کشاورزان باید در زمان مشاوره برای تعیین کود حیوانی به این موارد دقت کنند.

آیا خرید مستقیم کود مرغی از مرغداری امکان پذیر است

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت مرغداری، تولید کود مرغی رشد بسیار زیادی کرده است و به علت حفظ مسائل زیست محیطی تا کنون توانسته است به عنوان یک ماده ارزشمند پر مصرف تبدیل شود.

کود مرغی بر اساس ترکیب مواد غذایی و نوع نگهداری مرغ و هم چنین ماده ای که برای بستر مرغ استفاده می شود می تواند در تعیین نوع کود مرغی تاثیرگذار باشد.

مرغداری های بسیاری در کشور وجود دارند که از پسماندهای طیور این مرغداری برای تولید کود مرغی استفاده می شود. کشاورزان می‌توانند برای تهیه کود های مرغی به صورت مستقیم به مرغداری ها مراجعه کنند و از طریق خرید عمده کود ارگانیک مرغی را تهیه نمایند.

خرید عمده کود ارگانیک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com